Для власників тварин, які планують подорожувати автомобільним та залізничним транспортом за межі України @ 16 Jun 2023

До поїздки за кордон з твариною слід підготуватися заздалегідь, оскільки не в кожному пункті пропуску на кордоні є державний ветеринарний інспектор.

Власнику тварини необхідно здійснити обмін ветеринарного свідоцтва Ф-1, яке видається державною лікарнею ветеринарної медицини та діє протягом 72 години (ст. 95 Закону України "Про ветеринарну медицину") на міжнародний ветеринарний сертифікат.

Все залежить від планування перетину кордону.

Якщо подорожуватимете залізничним транспортом – перед поїздкою слід звернутися до територіальних органів Держпродспоживслужби на кордоні у регіоні за місцем перебування перед поїздкою, оскільки під час руху потяга через кордон оформлення міжнародного ветеринарного сертифіката унеможливлюється.

Якщо автомобільним транспортом – рекомендуємо звертатися до територіальних органів Держпродспоживслужби на державному кордоні безпосередньо у регіоні за місцем

перебування, або, у виняткових випадках, до державного ветеринарного інспектора безпосередньо в пунктах пропуску на державному кордоні.

Актуальні адреси Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні, де можна здійснити обмін свідоцтва Ф-1 на міжнародний ветеринарний сертифікат здоров’я тварини надаємо у таблицях.

* Відділи прикордонного інспекційного контролю за місцем перебування з годинами роботи:

пн-чт - 9:00 - 18:00;

пт - 9:00 - 16:45;

субота - неділя – вихідні дні.

** Міжнародний автомобільний пункт пропуску (МАПП) працює цілодобово

Західне міжрегіональне головне управління

Держпродспоживслужби на державному кордоні


News powered by CuteNews - http://cutephp.com