Шляхетні олені житимуть у лісах Волині @ 24 Feb 2023

Державні ветеринарні інспектори відділу прикордонного інспекційного контролю «Краковець» та «Луцьк» Західного міжрегіонального ГУ Держпродспоживслужби на державному кордоні забезпечили здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю тридцяти штучно вирощених самочок шляхетних оленів віком від 2 до 5 років.

Мир неодмінно настане! Життя переможе! Тому фермери вже дбають про збільшення різновиду популяцій диких тварин в лісах України. З цією метою волинське фермерське господарство ввезло з Австрії на територію України самок шляхетних оленів, яких мають намір розводити.  

Востаннє шляхетні олені ввозились в Україну із Литви ще до повномасштабного вторгнення росії в кількості 62 голів. 

Фахівці Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні у відповідності до вимог законодавства України та форм міжнародних ветеринарних сертифікатів, які підлягають державному ветеринарно-санітарному контролю та нагляду, здійснили документальну перевірку супровідних документів на тварин, візуально оглянули красенів-оленів та оперативно сприяли у якнайшвидшому перетині кордону.

Західне міжрегіональне головне управління

Держпродспоживслужби на державному кордоні


News powered by CuteNews - http://cutephp.com