Зустріч задля збільшення пропускної спроможності на кордоні @ 06 Feb 2023

1 – 2 лютого на пунктах пропуску «Краківець – Корчова» та «Ягодин-Дорогуськ» за підтримки міжнародного проєкту «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні – Стійкість», відбувся захід спрямований на збільшення пропускної спроможності в пунктах пропуску.

Задля оцінки поточного стану інфраструктури, митного контролю товарів та можливостей збільшення пропускної спроможності у пунктах пропуску, на західний кордон прибули представники з Литви, Словенії та Естонії.

Керівник Західного міжрегіонального головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні Андрій Талама, разом із представниками української митної та прикордонної служб взяв участь у даному Проєкті.

В процесі робочої зустрічі іноземні партнери запропонували до розгляду пілотний проєкт, спрямований на збільшення пропускної здатності пунктів пропуску, зокрема «Краківець – Корчова» та «Ягодин-Дорогуськ». Сторони обговорили також умови встановлення додаткової мобільної скануючої системи.

Оскільки втілення даного Проєкту повинно відповідати сучасним вимогам, вінможе запрацювати після детального вивчення та з урахуванням реальних можливостей української сторони у відповідності до українського законодавства.

Західне міжрегіональне головне управління Держпродспоживслужби на державному кордоні


News powered by CuteNews - http://cutephp.com