Підтверджено готовність України отримати статус кандидата на вступ до ЄС @ 12 Jul 2022

17 червня цього року Єврокомісія підтвердила про готовність нашої держави отримати статус кандидата на вступ до ЄС. Для тих, хто хоче запровадити в Україні європейські правила, це рішення – навіть краще за очікування.

Вторгнення російських військ в Україну призвело до порушення традиційних шляхів імпорту/експорту продукції, зокрема, з використанням морського та авіаційного транспорту.Відтак, значно збільшилась кількість вантажів, що прямують в Україну автомобільним та залізничним транспортом через наші кордони з країнами-членам Європейського Союзу.

Відповідно, суттєво зросло навантаження на спеціалістів Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні щодо здійснення відповідних видів контролю безпечності харчових продуктів, які перетинають державний кордон України.

Європейським Союзом запроваджено також зміни в умовах транзиту української продукції через ЄС, з якими можна ознайомитись на сторінці Держпродспоживслужби.

Ще достатньо кропіткої роботи, щоб стати повноправною частиною європейської родини. Нашою службою робитиметься усе, аби впоратися з усіма викликами та гідно пройти шлях до членства в ЄС!


News powered by CuteNews - http://cutephp.com