Західним міжрегіональним головним управлінням Держпродспоживслужби на державному кордоні розпочато добру практику стейкхолдерства @ 28 Oct 2021

Сьогодні, 28 жовтня очільник Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні Андрій Талама, з метою підписання договорів про проведення практики здобувачів вищої освіти кафедри права та ветеринарно-санітарного інспектування Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З.Гжицького, відвідав даний вуз.

Андрій Талама разом із проректором з науково-педагогічної роботи професором Ігорем Двилюком, деканом факультету громадського розвитку та здоров’я професором Русланом Пеленьом, завідувачем кафедри права професором Василем Андріївим, завідувачем кафедри ветеринарно-санітарного інспектування професором Маріаном Сімоновим, професором тієї ж кафедри Володимиром Салатою обговорили ряд важливих питань, які стосуються навчання та проходження практики студентами даного вузу в Західному міжрегіональному головному управлінні Держпродспоживслужби на державному кордоні.

Для врегулювання навчального процесу відповідно до потреб роботодавця, сторони обмінялись думками з приводу запровадження певних дисциплін та проведення лекцій за напрямками роботи служби.

«Я зацікавлений у якісній підготовці фахівців для ввіреної мені служби. Адже за результатами спільних дій, наша установа отримає підготовленого для певної ділянки роботи працівника, який матиме відповідну кваліфікацію і легше адаптується у робочий процес нашої служби», – підсумував начальник Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні Андрій Талама.


News powered by CuteNews - http://cutephp.com