Західне МГУ Держпродспоживслужби на державному кордоні

Архів новин

Новини

Обмежено ввезення в Україну вантажів із Ірландії
24 Nov 2021

Згідно з офіційною інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (ОІЕ) на території Ірландії зареєстровані випадки захворювання на високопатогенний грип птиці.

На територію України з Беніну прибули примати
24 Nov 2021

Цьогоріч, 22 листопада дванадцятеро приматів породи Мона та четверо – Звичайний Потто прибули з Міжнародного аеропорту «Бориспіль» у відділ прикордонного інспекційного контролю «Самбір», де державні ветеринарні інспектори Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні провели клінічний огляд тварин відповідно до вимог законодавства України та форм міжнародних ветеринарних сертифікатів, які підлягають державному ветеринарно-санітарному контролю. Здійснено також документальну перевірку супровідних документів для тварин, що імпортувалися на митну територію України.

У Львові відбувся круглий стіл щодо процедури відбору лабораторних зразків підконтрольних вантажів
19 Nov 2021

19 листопада поточного року у Львові, в приміщенні Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні, відбувся круглий стіл на тему: «Процедура відбору лабораторних зразків підконтрольних вантажів та направлення для лабораторного контролю», у якому взяли участь представники Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні, очолювані першим заступником начальника Тарасом Грохом, в.о. начальника ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області Сніжана Локес та в.о. директора Закарпатської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби Вячеслав Садварі

В Україну обмежено ввезення вантажів з Норвегії
16 Nov 2021

Згідно з офіційною інформацією Всесвітньої організації охорони здоров`я тварин (ОІЕ) на території Королівства Норвегія зареєстровані випадки захворювання на високопатогенний грип птиці.

Обмежено ввезення в Україну вантажів із Данії
15 Nov 2021

Згідно з інформацією Європейського Союзу через інформаційну систему щодо хвороб тварин – ADIS, на території Королівства Данія зареєстровані випадки захворювання на високопатогенний грип птиці.

У Львові відбувається регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування»
12 Nov 2021

Начальник Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні Андрій ТАЛАМА бере участь у регіональному форумі «Реформа системи шкільного харчування».

Форум відбувається у м. Львові 12-13 листопада, в межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі, за ініціативи першої леді Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ та у співпраці Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства економіки, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, ГО «Національна асоціація громадського харчування», а також за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Powered by CuteNews