Західне МГУ Держпродспоживслужби на державному кордоні

Архів новин

Новини

У Львові відбулась ділова зустріч по координації дій при оформленні експорту зерна фуражного
16 Feb 2023

Сьогодні очільник Західного міжрегіонального ГУ Держпродспоживслужби на державному кордоні Андрій Талама, в рамках засідання Круглого столу, разом із гостями із Закарпаття: Сніжаною Локес – начальницею Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області, В’ячеславом Садварі – директором Закарпатської регіональної державної лабораторії Держпродсподживслужби, Анатолієм Окаєвичем – начальником Мукачівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області, Андрієм Вашем – начальником Закарпатської обласної лікарні ветеринарної медицини та іншими фахівцями обговорили Порядок оформлення та видачі ветеринарних документів на зерно фуражне при експортних операціях.

Скасування спрощеної процедури ввезення тварин до деяких країн ЄС
14 Feb 2023

Деякі країни ЄС скасували спрощену систему контролю переміщення домашніх тварин (собак, котів, домашніх тхорів (фреток)) з території України до країн ЄС в некомерційних цілях, яка була впроваджена з введенням воєнного стану на території України, пов’язаного із збройною агресією росії. З оновленою інформацією можна ознайомитись на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби.

Зустріч задля збільшення пропускної спроможності на кордоні
06 Feb 2023

1 – 2 лютого на пунктах пропуску «Краківець – Корчова» та «Ягодин-Дорогуськ» за підтримки міжнародного проєкту «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні – Стійкість», відбувся захід спрямований на збільшення пропускної спроможності в пунктах пропуску.

Керівник Західного міжрегіонального головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні Андрій Талама, разом із представниками української митної та прикордонної служб взяв участь у даному Проєкті.

Є Герої в нашій службі
28 Dec 2022

Від початку повномасштабноїагресії росії проти України працівники Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні боронять нашу країну.

 

Аналіз роботи Західного МГУ в умовах воєнного стану
27 Dec 2022

Нещодавно, в процесі робочої зустрічі керівник Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні Андрій Талама разом із першим заступником Тарасом Грохом, керівником Управління державного контролю на кордоні Мирославом Рибойчуком, його заступницею Аллою Стибель та керівниками відділів прикордонного інспекційного контролю проаналізували роботу у період воєнного стану.

Відкрито новий автобусний термінал у пункті пропуску на кордоні з Польщею «Краковець-Корчова»!
16 Aug 2022

Начальник Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні Андрій Талама 16 серпня 2022 року взяв участь у відкритті нового автобусного терміналу з додатковими павільйонами для паспортного контролю та митного оформлення у пункті пропуску на кордоні з Польщею «Краковець-Корчова»!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Powered by CuteNews