Західне МГУ Держпродспоживслужби на державному кордоні

Архів новин

Новини

Що треба знати про реєстрацію потужностей операторів ринку
24 Apr 2023

До уваги операторів ринку, які провадять діяльність, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу.

Вимога статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» зобов’язує оператора ринку до Державної реєстрації потужності з виробництва та/або обігу харчових продуктів, на які не вимагається отримання експлуатаційного дозволу.

До уваги операторів ринку, які перевозять українську аграрну продукцію в режимі транзиту через Румунію
24 Apr 2023

Від сьогодні, 24 квітня митні органи Румунії встановлюватимуть пломби на вантажний автотранспорт з українським аграрним транзитним вантажем.

Відповідне рішення було прийнято під час зустрічі Міністра агрополітики України Миколи Сольського та його румунського колеги, міністра Петре Деа.

Перевізникам, які прямують через Румунію транзитом важливо підготувати вантажівку до пломбування і прибувати до кордону тільки після виконання певних умов, встановлених митними органами Румунії.

Скасовуються спрощені умови для некомерційного переміщення тварин з території України до Республіки Польща
10 Mar 2023

З 27 березня 2023 року скасовуються попередні спрощені умови для некомерційного переміщення домашніх тварин ( собак, котів, тхорів) з території України до Республіки Польща.

Умови переміщення домашніх тварин у супроводі їх власників відповідатимуть загальним критеріям законодавства Європейського Союзу визначені Регламентом (ЄС) № 576/2013, відповідно до яких: ...

Особливості застосування зменшеної періодичності перевірок вантажів державними ветеринарними інспекторами в умовах воєнного стану
27 Feb 2023

В четвертому номері наукового журналу Київський часопис права Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, видано публікацію «Особливості застосування зменшеної періодичності перевірок вантажів державними ветеринарними інспекторами в умовах воєнного стану», авторами якої є кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри права Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького Христина Кульгавець та начальник Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні Андрій Талама.

Двоє самців шляхетних оленів з Литовської республіки вже в Україні
27 Feb 2023

Сьогодні, з метою збільшення різновиду популяцій диких тварин в лісах України, волинське фермерське господарство ввезло на територію України з Литовської Республіки двох самців шляхетних оленів, яких мають намір розводити.

Шляхетні олені житимуть у лісах Волині
24 Feb 2023

Державні ветеринарні інспектори відділу прикордонного інспекційного контролю «Краковець» та «Луцьк» Західного міжрегіонального ГУ Держпродспоживслужби на державному кордоні забезпечили здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю тридцяти штучно вирощених самочок шляхетних оленів віком від 2 до 5 років.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Powered by CuteNews