Західне МГУ Держпродспоживслужби на державному кордоні

Архів новин

Новини

Переміщення з домашніми улюбленцями за кордон
13 Jun 2023

Готуючись до подорожі з домашніми улюбленцями: собаками, котами та тхорами (фретками), призначених для некомерційного переміщення за кордон, слід врахувати умови країни до якої плануєте переміщення.

Свято вишиванки – символ незламності та сили українського народу
18 May 2023

Крізь віки український народ проніс любов до вишиванки та зберіг особливі традиції її створення. Кожен регіон України може похвалитися своїми унікальними звичаями, які пов'язані з національним орнаментом на одязі. Історики переконані – такі ж символи можна було побачити на одязі трипільців.

Особливе значення це свято має нині, під час повномасштабної війни росії проти України. Цьогоріч, відзначаючи цей День 18 травня, працівники Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні працювали у вишиваних сорочках.

Здійснюючи контроль на кордоні – забезпечуємо продовольчу безпеку України
17 May 2023

З метою захисту громадян України Західне міжрегіональне головне управління Держпродспоживслужби на державному кордоні безперебійно здійснює Перевірку безпечності харчових продуктів, кормів, побічних продуктів тваринного походження, які ввозяться (пересилаються) на митну територію України.

Відважно боремося за мир в Європі
09 May 2023

Вже другий рік поспіль Україна відстоює на полі бою свою незалежність від “руського міра”, самобутню ідентичність та своє європейське вільне майбутнє. В його основі – повага до людської гідності замість культу знецінення людського життя, який розквітає в сучасній росії.

За сприяння війську
02 May 2023

Пишаємося та з гордістю повідомляємо про нагородження Мирослава Манишина – заступника начальника відділу прикордонного інспекційного контролю «Краковець» Західного міжрегіонального головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні почесним нагрудним знаком «За сприяння війську».

Цією почесною відзнакою Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний нагородив Мирослава за значний особистий внесок у надбанні всебічної допомоги підрозділам Збройних Сил України, активну волонтерську діяльність в умовах воєнного стану.

Змінено вимоги до некомерційного переміщення тварин на територію Румунії
01 May 2023

З 1 травня 2023 року умови спрощеної процедури некомерційного переміщення домашніх тварин з України на територію Румунії змінюються.

Румунія повертається до застосування положень Регламенту ЄС 576/2013, в тому числі щодо обов’язковості проведення тесту на визначення титру антитіл до сказу при здійсненні некомерційних перевезень домашніх тварин.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Powered by CuteNews