Західне МГУ Держпродспоживслужби на державному кордоні

Архів новин

Новини

Готуючись до подорожі з домашніми улюбленцями: собаками, котами та тхорами (фретками), призначених для некомерційного переміщення за кордон, слід врахувати умови країни до якої плануєте переміщення.

Попередньо повідомляємо, що тварина старша, ніж 12 тижнів повинна:

  • мати наявний ветеринарно-санітарний паспорт встановленого зразка;
  • бути ідентифікована за допомогою мікрочіпа;
  • піддаватись вакцинації проти сказу (вакцинація має проводитись відповідно до вимог МЕБ, з моменту проведення первинної вакцинації проти сказу минув щонайменше 21 день, усі наступні вакцинації проводилися протягом строку дії попередньої вакцини);
  • мати актуальний результат серологічного тесту для визначення антитіл до збудника сказу із позитивними результатами (дослідження має проводитись відповідно до вимог МЕБ, вміст нейтралізуючих антитіл має становити не менше 0,5 МО/мл);

Кінцевим етапом, який підтверджує здоров’я тварини та дозволяє безперешкодно подорожувати за кордоном є Міжнародний ветеринарний сертифікат.

Цей сертифікат можна отримати шляхом обміну ветеринарного свідоцтва Ф-1, яке виготовляється у державній лікарні ветеринарної медицини та діє протягом 72 години (ст. 95 Закону України "Про ветеринарну медицину").

Більше інформації можна отримати на вебсторінці Держпродспоживслужби.

Powered by CuteNews