Західне МГУ Держпродспоживслужби на кордоні

Архів новин

Новини

Керівники структурних підрозділів Західного МГУ підвищили кваліфікацію на онлайн навчанні.
25 Sep 2021

Керівники структурних підрозділів Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні з 13 по 26 вереня 2021 року взяли участь у двотижневому онлайн навчанні за професійною (сертифікованою) програмою підвищення кваліфікації державних службовців, які займають посади категорії «Б».

В м. Рівне відбулося засідання колегії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
18 Sep 2021

17.09.2021, в м. Рівне відбулося засідання колегії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
В даному засіданні, серед інших керівників з усіх регіонів, приймав участь начальник Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні Андрій Талама.

За літо в Україну імпортовано майже 1 тисячу нетелей голштинської та джерсейської породи.
10 Sep 2021

Західним міжрегіональним головним управлінням Держпродспоживслужби на державному кордоні цьогоріч, за три місяці літа, забезпечено ветеринарно-санітарний контроль, імпортованих на територію України, майже однієї тисячі чистопорідних племінних нетелей голштинської та джерсейської породи, які прибули в Україну з Данії, Нідерландів,Чехії, Словаччини та Польщі.

Кабінет Міністрів України призначив Владиславу Магалецьку Головою Держпродспоживслужби.
03 Sep 2021

Кабінет Міністрів України призначив Владиславу Магалецьку Головою Держпродспоживслужби. Відповідне розпорядження №1028-р прийнято 1 вересня 2021 року.

інфекційні хвороби тварин на території Волинської області
03 Sep 2021

Повідомляємо про наявність неблагополучних пунктів інфекційних хвороб тварин на території Волинської області

Обмеження на ввезення в Україну вантажів з Данії скасовано
02 Sep 2021

Згідно з офіційною інформацією компетентного органу Королівства Данія та інформацією, розміщеною на офіційному вебсайті Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (ОІЕ), захворювання на високопатогенний грип птиці на території Королівства Данія не реєструється.

1 2 3
Powered by CuteNews