Західне МГУ Держпродспоживслужби на державному кордоні

Архів новин

Новини

Про ветеринарний сертифікат для некомерційного переміщення домашніх тварин
08 Aug 2023

Часто запитують: «Де отримати міжнародний сертифікат здоров'я тварини? Які документи необхідно підготувати домашньому улюбленцеві для виїзду за кордон та скільки часу триватиме оформлення таких документів?»...

Актуальні адреси з номерами телефонів
04 Aug 2023

З метою покращення послуг та підвищення рівня поінформованості, оновлено інфографіку про актуальні адреси отримання міжнародного ветеринарного сертифіката здоров’я тварини з номерами телефонів для громадян, які планують подорожувати з чотирилапими друзями автомобільним та залізничним транспортом через західний кордон України до Європейського Союзу....

В Ужгороді відбулося розширена нарада "Про забезпечення безперебійних заходів офіційного контролю у І півріччі 2023 року"
15 Jul 2023

Цьогоріч, 12-13 липня в місті Ужгород Закарпатської області відбулося засідання розширеної наради Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з міжрегіональними головними управліннями Держпродспоживслужби на державному кордоні на тему «Про забезпечення безперебійних заходів офіційного контролю та здійснення інших повноважень в умовах правового режиму воєнного стану протягом 1 півріччя 2023 року».

З 1 липня переміщення собак, котів та тхорів до Республіки Польща здійснюватиметься до вимог Європейського Союзу
23 Jun 2023

За повідомленням компетентного органу Республіки Польща скасовуються попередні спрощені умови для некомерційного переміщання домашніх тварин: собак, котів, тхорів (фреток) з території України до Польщі.

Починаючи з 1 липня 2023 року умови переміщення відповідатимуть загальним критеріям законодавства Європейського Союзу враховуючи особливості визначені Регламентом (ЄС) № 576/2013, серед яких: ...

Для власників тварин, які планують подорожувати автомобільним та залізничним транспортом за межі України
16 Jun 2023

До поїздки за кордон з твариною слід підготуватися заздалегідь, оскільки не в кожному пункті пропуску на кордоні є державний ветеринарний інспектор.

Власнику тварини необхідно здійснити обмін ветеринарного свідоцтва Ф-1, яке видається державною лікарнею ветеринарної медицини та діє протягом 72 години (ст. 95 Закону України "Про ветеринарну медицину") на міжнародний ветеринарний сертифікат.

Все залежить від планування перетину кордону...

Переміщення з домашніми улюбленцями за кордон
13 Jun 2023

Готуючись до подорожі з домашніми улюбленцями: собаками, котами та тхорами (фретками), призначених для некомерційного переміщення за кордон, слід врахувати умови країни до якої плануєте переміщення.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Powered by CuteNews