Західне МГУ Держпродспоживслужби на кордоні

Архів новин

Новини

Останні новини

Обмежено ввезення в Україну вантажів з Домініканської Республіки
04 Aug 2021

 Згідно з офіційною інформацією Всесвітньої організації охорони здоров`я тварин (OIE), на території Домініканської Республіки зареєстровані випадки захворювання на африканську чуму свиней (АЧС).

З метою запобігання завезенню на територію України збудника вказаної хвороби, ввіз тварин з Домініканської Республіки, що належать до родини свиневих, (Suidae), таксових (Tayassuidae) та тапірових (Tapiridae), генетичного матеріалу, продуктів від них, за винятком продуктів, що пройшли обробку відповідно до Вимог щодо ввезення (пересилання) на митну територію України харчових продуктів тваринного походження, кормів, сіна, соломи, а також побічних продуктів тваринного походження та продуктів їх оброблення, переробки, затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16 листопада 2018 року № 553, заборонено.

Джмелі для природного запилення
30 Jul 2021

 Впродовж липня поточного року, майже 27 тисяч джмелів потрапили на територію нашої держави з Бельгії та Словаччини.

Спеціалісти відділу прикордонного інспекційного контролю «Ужгород» та «Ягодин» Західного міжрегіонального головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні, у відповідності до вимог законодавства України та форм міжнародних ветеринарних сертифікатів, які підлягають державному ветеринарно-санітарному контролю та нагляду, здійснили документальну перевірку супровідних документів на комах, що транспортувалися на територію України.

Конкурсантів он-лайн конкурсу малюнку нагороджено!
16 Jul 2021

 16 липня, у День проголошення Декларації про Державний суверенітет України, відбулося нагородження юних конкурсантів онлайн-конкурсу дитячого малюнку.

Очільник Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби України на державному кордоні Андрій Талама, мило спілкуючись з юними конкурсантками Даніеллою Ісаковою та Адріаною-Ренатою Заставною, цікавився, що надихнуло паняночок на такий формат конкурсу, скільки часу витратили для оформлення роботи і похвалив за креативність.

До 15 жовтня продовжено транзитний період дії двосторонніх сертифікатів для експорту м`яса свійської птиці
16 Jul 2021

 Держслужбою та Європейською Комісією було досягнуто домовленості щодо продовженя транзитного періоду стосовно використання двосторонніх форм сертифікатів для експорту подрібненого (січеного) м`яса та/або м`яса механічного обвалювання (ММО) свійської птиці до України з таких країн: Королівство Данія, Латвійська Республіка, Республіка Польща, Угорщина, Чеська Республіка.

Обмеження ввозу вантажів з Польщі через реєстрацію АЧС
15 Jul 2021

 Відповідно до офіційної інформації Європейського Союзу, через систему нотифікації хвороб тварин – ADIS, на території Підкарпатського, Підляського, Мазовецького, Люблінського, Вармінсько-Мазурського, Любуського, Великопольського, Нижньосілезького, Західнопоморського, Малопольського та Лодського воєводств Республіки Польща зареєстровані випадки захворювання на африканську чуму свиней (АЧС).

Зміна правил ввезення тварин на територію Сполучених Штатів Америки
14 Jul 2021

З 14 липня 2021 року застосовуватимуться змінені тимчасові правила ввезення тварин на територію США.

Відповідно до правил запроваджено нові вимоги CDC (Центри з контролю та профілактики захворювань в США, англ. Centers for Disease Control and Prevention) для імпорту собак. CDC тимчасово призупиняє ввезення собак з країн, які класифікує як такі, що мають високий ризик захворюваності собак на сказ.

1 2 3 4 5 6 7
Powered by CuteNews