Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

+38(032) 236-71-59, +38(032) 297-07-72, +38(050)4043157
info@zahidmgu.gov.ua, info.vet@ukr.net

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Підконтрольні вантажі

Новини

За сприяння війську
02 May 2023

Пишаємося та з гордістю повідомляємо про нагородження Мирослава Манишина – заступника начальника відділу прикордонного інспекційного контролю «Краковець» Західного міжрегіонального головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні почесним нагрудним знаком «За сприяння війську».

Цією почесною відзнакою Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний нагородив Мирослава за значний особистий внесок у надбанні всебічної допомоги підрозділам Збройних Сил України, активну волонтерську діяльність в умовах воєнного стану.

Змінено вимоги до некомерційного переміщення тварин на територію Румунії
01 May 2023

З 1 травня 2023 року умови спрощеної процедури некомерційного переміщення домашніх тварин з України на територію Румунії змінюються.

Румунія повертається до застосування положень Регламенту ЄС 576/2013, в тому числі щодо обов’язковості проведення тесту на визначення титру антитіл до сказу при здійсненні некомерційних перевезень домашніх тварин.

Що треба знати про реєстрацію потужностей операторів ринку
24 Apr 2023

До уваги операторів ринку, які провадять діяльність, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу.

Вимога статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» зобов’язує оператора ринку до Державної реєстрації потужності з виробництва та/або обігу харчових продуктів, на які не вимагається отримання експлуатаційного дозволу.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 16 ... 18 ... 20 ...
Powered by CuteNews