Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

Західне МГУ Держпродспоживслужби на кордоні

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Новини

Повідомляємо про наявність неблагополучних пунктів інфекційних хвороб тварин на території Чернівецької області
02 Jul 2021

 Станом на 1 липня 2021 року зареєстровано:

Трихінельоз лисиці: у Кельменецькому, Кіцманському та Сокирянському районах.

Африканську чуму свиней: у Новоселицькій ТГ Новоселицької міської ради СТзОВ «Котелеве» село Котелеве та СТзОВ «Золотий колос» село Строїнці.

В Україну обмежено ввезення товарів з Албанії та Малайзії
30 Jun 2021

Згідно з офіційною інформацією Всесвітньої організації охорони здоров`я тварин (ОІЕ):

  • на території республіки Албанія зареєстровані випадки захворювання на високопатогенний грип птиці;
  • на території республіки Малайзія зареєстровано випадки захворювання на заразний вузликовий дерматит великої рогатої хвороби (ВРХ).

Дорогі колеги, друзі! Щиро вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції України!
28 Jun 2021

25 років тому Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та світовий досвід, прийняла Конституцію України......

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Powered by CuteNews