Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

Західне МГУ Держпродспоживслужби на кордоні

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Новини

Кваліфікацію підвищили!
14 Jul 2021

Враховуючи швидкий темп змін у нашій державі, з метою забезпечення професійної компетентності фахівців Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні, заняття із службової та професійної підготовки працівників проводяться на постійній основі.

З Європи – в Україну, також, завозиться морозиво
09 Jul 2021

 Впродовж червня поточного року, окрім інших продуктів харчування, фахівці нашої служби, у відповідності до законодавства України, здійснили візуальний огляд та документальну перевірку імпортованого на територію України морозива.
Все морозиво, яке прибуло в Україну з Італії, Німеччини, Чехії, Румунії, Литви та Польщі через західний державний кордон, перевірено на відповідність маркування та вмісту вантажу до міжнародних сертифікатів та документів, які супроводжують вантаж, що ввозиться (пересилається) на митну територію України.....

З 31.07.2021 року ввезення племінних свиней із Чеської Республіки в Україну в супроводі міжнародного сертифіката.
02 Jul 2021

За повідомленням Компетентного органу Чеської Республіки скасовано дії погодженої форми ветеринарного сертифіката для експорту племінних свиней із Чеської Республіки в Україну від 2007 року.

З 31 липня 2021 року, ввезення племінних свиней із Чеської Республіки в Україну буде здійснюватися у супроводі форми міжнародного ветеринарного сертифіката для ввезення на митну територію України племінних та користувальних свиней, яка опублікована на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби у розділі «Сертифікати_на_імпорт_в_Україну» – «Зразки сертифікатів». ......

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Powered by CuteNews