Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

+38(032) 236-71-59, +38(032) 297-07-72, +38(050)4043157
info@zahidmgu.gov.ua, info.vet@ukr.net

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Підконтрольні вантажі

Новини

Західним міжрегіональним головним управлінням Держпродспоживслужби на державному кордоні розпочато добру практику стейкхолдерства
28 Oct 2021

Сьогодні, 28 жовтня очільник Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні Андрій Талама, з метою підписання договорів про проведення практики здобувачів вищої освіти кафедри права та ветеринарно-санітарного інспектування Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З.Гжицького, відвідав даний вуз.

Погоджено черговий сертифікат
27 Oct 2021

Держпродспоживслужба та Міністерство сільського господарства, природи та якості харчових продуктів Королівства Нідерланди погодили форму міжнародного ветеринарного сертифіката для ввезення на митну територію України племінних і користувальних овець та кіз із Нідерландів.

Керівники структурних підрозділів Західного МГУ підвищили кваліфікацію на онлайн навчанні.
25 Sep 2021

Керівники структурних підрозділів Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні з 13 по 26 вереня 2021 року взяли участь у двотижневому онлайн навчанні за професійною (сертифікованою) програмою підвищення кваліфікації державних службовців, які займають посади категорії «Б».

... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Powered by CuteNews