Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

+38(032) 236-71-59, +38(032) 297-07-72, +38(050)4043157
info@zahidmgu.gov.ua, info.vet@ukr.net

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Підконтрольні вантажі

Новини

В Україну обмежено ввезення вантажів з Норвегії
16 Nov 2021

Згідно з офіційною інформацією Всесвітньої організації охорони здоров`я тварин (ОІЕ) на території Королівства Норвегія зареєстровані випадки захворювання на високопатогенний грип птиці.

Обмежено ввезення в Україну вантажів із Данії
15 Nov 2021

Згідно з інформацією Європейського Союзу через інформаційну систему щодо хвороб тварин – ADIS, на території Королівства Данія зареєстровані випадки захворювання на високопатогенний грип птиці.

У Львові відбувається регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування»
12 Nov 2021

Начальник Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні Андрій ТАЛАМА бере участь у регіональному форумі «Реформа системи шкільного харчування».

Форум відбувається у м. Львові 12-13 листопада, в межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі, за ініціативи першої леді Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ та у співпраці Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства економіки, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, ГО «Національна асоціація громадського харчування», а також за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

... 2 ... 4 ... 6 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Powered by CuteNews