Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

+38(032) 236-71-59, +38(032) 297-07-72, +38(050)4043157
info@zahidmgu.gov.ua, info.vet@ukr.net

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Підконтрольні вантажі

Новини

На територію України з Беніну прибули примати
24 Nov 2021

Цьогоріч, 22 листопада дванадцятеро приматів породи Мона та четверо – Звичайний Потто прибули з Міжнародного аеропорту «Бориспіль» у відділ прикордонного інспекційного контролю «Самбір», де державні ветеринарні інспектори Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні провели клінічний огляд тварин відповідно до вимог законодавства України та форм міжнародних ветеринарних сертифікатів, які підлягають державному ветеринарно-санітарному контролю. Здійснено також документальну перевірку супровідних документів для тварин, що імпортувалися на митну територію України.

У Львові відбувся круглий стіл щодо процедури відбору лабораторних зразків підконтрольних вантажів
19 Nov 2021

19 листопада поточного року у Львові, в приміщенні Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні, відбувся круглий стіл на тему: «Процедура відбору лабораторних зразків підконтрольних вантажів та направлення для лабораторного контролю», у якому взяли участь представники Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні, очолювані першим заступником начальника Тарасом Грохом, в.о. начальника ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області Сніжана Локес та в.о. директора Закарпатської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби Вячеслав Садварі

В Україну обмежено ввезення вантажів з Норвегії
16 Nov 2021

Згідно з офіційною інформацією Всесвітньої організації охорони здоров`я тварин (ОІЕ) на території Королівства Норвегія зареєстровані випадки захворювання на високопатогенний грип птиці.

... 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Powered by CuteNews