Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

Західне МГУ Держпродспоживслужби на кордоні

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Новини

«Діджиталізація - це якість послуг, ефективність, зручність та прозорість»
20 Feb 2021

Уже у 2023 році Держпродспоживслужба планує надавати 95% своїх послуг в онлайн-форматі. Про це заявив заступник Голови Держпродспоживслужби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Анатолій Вовнюк.

Обмеження ввозу товарів з Фінляндії через реєстрацію грипу птиці
19 Feb 2021

 Згідно з інформацією Європейського Союзу (через систему нотифікації хвороб тварин - ADNS) на території Фінляндської Республіки зареєстровані випадки захворювання на високопатогенний грип птиці.

 

Експерт пояснив про загрозу від хліба із супермаркетів
15 Feb 2021

Хліб, який купують українці в великих торговельних мережах, іноді буває приготований з порушенням технологій. Покупці ризикують отримати небезпечний для здоров’я продукт, заражений пліснявою і токсинами.

... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Powered by CuteNews