Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

Західне МГУ Держпродспоживслужби на кордоні

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Новини

Володимир Зеленський підписав закон про ветеринарну медицину
14 Mar 2021

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про ветеринарну медицину» № 1206-ІХ, який парламент ухвалив 4 лютого цього року - офіційне інтернет-представництво Президента України.

На Львівщині виявили м’ясо курки із сальмонелою
01 Mar 2021

У замороженому курячому філе, що експортувалося з Республіки Польща, спеціалісти Держпродспоживслужби виявили сальмонелу. Про це повідомляють Держпродспоживслужби одразу декількох західних областей України, пише agronews.ua

Євген Клопотенко про дотримання вимог санітарного законодавства в школах
23 Feb 2021

Кулінарний експерт Євген Клопотенко, який працював над розробкою нового шкільного меню, наголосив на важливості дотримання санітарних норм в українських школах під час онлайн-наради з Головою Держпродспоживслужби Владиславою Магалецькою та керівниками обласних управлінь.

... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Powered by CuteNews