Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

+38(032) 236-71-59, +38(032) 297-07-72, +38(050)4043157
info@zahidmgu.gov.ua, info.vet@ukr.net

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Підконтрольні вантажі

Новини

З 1 липня переміщення собак, котів та тхорів до Республіки Польща здійснюватиметься до вимог Європейського Союзу
23 Jun 2023

За повідомленням компетентного органу Республіки Польща скасовуються попередні спрощені умови для некомерційного переміщання домашніх тварин: собак, котів, тхорів (фреток) з території України до Польщі.

Починаючи з 1 липня 2023 року умови переміщення відповідатимуть загальним критеріям законодавства Європейського Союзу враховуючи особливості визначені Регламентом (ЄС) № 576/2013, серед яких: ...

Для власників тварин, які планують подорожувати автомобільним та залізничним транспортом за межі України
16 Jun 2023

До поїздки за кордон з твариною слід підготуватися заздалегідь, оскільки не в кожному пункті пропуску на кордоні є державний ветеринарний інспектор.

Власнику тварини необхідно здійснити обмін ветеринарного свідоцтва Ф-1, яке видається державною лікарнею ветеринарної медицини та діє протягом 72 години (ст. 95 Закону України "Про ветеринарну медицину") на міжнародний ветеринарний сертифікат.

Все залежить від планування перетину кордону...

Переміщення з домашніми улюбленцями за кордон
13 Jun 2023

Готуючись до подорожі з домашніми улюбленцями: собаками, котами та тхорами (фретками), призначених для некомерційного переміщення за кордон, слід врахувати умови країни до якої плануєте переміщення.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ...
Powered by CuteNews