Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

Західне МГУ Держпродспоживслужби на кордоні

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Новини

До 15 жовтня продовжено транзитний період дії двосторонніх сертифікатів для експорту м`яса свійської птиці
16 Jul 2021

 Держслужбою та Європейською Комісією було досягнуто домовленості щодо продовженя транзитного періоду стосовно використання двосторонніх форм сертифікатів для експорту подрібненого (січеного) м`яса та/або м`яса механічного обвалювання (ММО) свійської птиці до України з таких країн: Королівство Данія, Латвійська Республіка, Республіка Польща, Угорщина, Чеська Республіка.

Обмеження ввозу вантажів з Польщі через реєстрацію АЧС
15 Jul 2021

 Відповідно до офіційної інформації Європейського Союзу, через систему нотифікації хвороб тварин – ADIS, на території Підкарпатського, Підляського, Мазовецького, Люблінського, Вармінсько-Мазурського, Любуського, Великопольського, Нижньосілезького, Західнопоморського, Малопольського та Лодського воєводств Республіки Польща зареєстровані випадки захворювання на африканську чуму свиней (АЧС).

Зміна правил ввезення тварин на територію Сполучених Штатів Америки
14 Jul 2021

З 14 липня 2021 року застосовуватимуться змінені тимчасові правила ввезення тварин на територію США.

Відповідно до правил запроваджено нові вимоги CDC (Центри з контролю та профілактики захворювань в США, англ. Centers for Disease Control and Prevention) для імпорту собак. CDC тимчасово призупиняє ввезення собак з країн, які класифікує як такі, що мають високий ризик захворюваності собак на сказ.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...
Powered by CuteNews