Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

Західне МГУ Держпродспоживслужби на кордоні

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Новини

Захистіть свої права, купуючи молоко та молочні продукти
07 Apr 2021

Пілотний проєкт Держпродспоживслужби із запровадження програми контролю сирого молока буде масштабовано на національному рівні. Тож для любителів смачного та корисного розповідаємо, як захистити свої права, купуючи молоко та молочні продукти.

Заборона ввезення з Республіки Нігер інкубаційних яєць, птиці та продуктів з неї
27 Mar 2021

Відповідно до Розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 25.03.2021 № 24, на підставі офіційної інформації Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин, у зв’язку з зареєстрованими випадками захворювання на високопатогенний грип птиці на території Республіки Нігер, заборонено ввезення в Україну із Республіки Нігер інкубаційних яєць, птиці та продуктів з неї (за винятком продуктів, що пройшли обробку методом, який гарантує знищення збудника вказаного захворювання).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Powered by CuteNews