Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

Західне МГУ Держпродспоживслужби на кордоні

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Новини

Соя з ГМО заборонена чинним законодавством України!
07 Apr 2021

Останнім часом з'являються повідомлення про начебто завезення на територію України насіння сої з  ГМО. Держпродспоживслужба наголошує, що ввезення на територію України, у тому числі, в режимі реекспорту, насіння сої з використанням ГМО заборонено чинним законодавством України! 

Наявність неблагополучних пунктів щодо інфекційних хвороб тварин!
07 Apr 2021

Станом на 01.04.2021 року Трихінельоз лисиці:
- Кельменецький район територія польових мисливських угідь Новоселицької сільської ради,
- Кіцманський район, мисливські угіддя Кіцманської РО УТМР, обхід №3 поблизу с. Нижні Станівці,
- Сокирянський район, польові та мисливські угіддя Сокирянського лісництва обхід №1 та обхід №3 Гвіздівецької сільської ради.   
     У неблагополучних пунктах проводиться комплекс заходів щодо оздоровлення.

Відтермінували впровадження нових вимог до маркування харчових продуктів
07 Apr 2021

Наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 5 березня 2021 року № 462, який збільшує на 2 роки перехідний період введення в обіг фасованої продукції, зареєстрований в Мін’юсті.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Powered by CuteNews