Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

+38(032) 236-71-59, +38(032) 297-07-72, +38(050)4609780
info.vet@ukr.net

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Підконтрольні вантажі

Новини

Погоджено черговий сертифікат
27 Oct 2021

Держпродспоживслужба та Міністерство сільського господарства, природи та якості харчових продуктів Королівства Нідерланди погодили форму міжнародного ветеринарного сертифіката для ввезення на митну територію України племінних і користувальних овець та кіз із Нідерландів.

Керівники структурних підрозділів Західного МГУ підвищили кваліфікацію на онлайн навчанні.
25 Sep 2021

Керівники структурних підрозділів Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні з 13 по 26 вереня 2021 року взяли участь у двотижневому онлайн навчанні за професійною (сертифікованою) програмою підвищення кваліфікації державних службовців, які займають посади категорії «Б».

В м. Рівне відбулося засідання колегії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
18 Sep 2021

17.09.2021, в м. Рівне відбулося засідання колегії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
В даному засіданні, серед інших керівників з усіх регіонів, приймав участь начальник Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні Андрій Талама.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Powered by CuteNews