Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

Західне МГУ Держпродспоживслужби на кордоні

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Новини

Дотримання мовного законодавства
30 Apr 2021

Відбулась зустріч Голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької та уповноваженого із захисту державної мови Тараса Креміня. Під час зустрічі обговорили дотримання виконання ЗУ «Про забезпечення функціонування української мови як державної», а саме статті 30 «Державна мова у сфері обслуговування споживачів», основною вимогою якої є використання української мови під час обслуговування споживачів.

Заборона небезпечного для здоров’я людей пестициду
24 Apr 2021

Сьогодні голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька поставила свій підпис під погодженням проекту наказу МОЗ, яким приводиться у відповідність до норм ЄС максимально допустимий рівень вмісту хімікату хлорпірифосу в сільськогосподарській продукції і харчових продуктах.

По суті цими обмеженнями Україна фактично відмовляється від повномасштабного використання пестициду!
Це дуже важливо для нас з вами і для здоров’я майбутніх поколінь!

В Україні побудують прикордонні інспекційні пости для контролю безпечності харчових продуктів
22 Apr 2021

У рамках проєкту Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України», що реалізується спільно зі Світовим банком, проводиться підготовча робота щодо будівництва прикордонних інспекційних постів (ПІП). Програмою передбачено будівництво десяти таких постів до кінця 2023 року.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Powered by CuteNews