Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

+38(032) 236-71-59, +38(032) 297-07-72, +38(050)4043157
info@zahidmgu.gov.ua, info.vet@ukr.net

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Підконтрольні вантажі

Новини

Скасування спрощеної процедури ввезення тварин до деяких країн ЄС
14 Feb 2023

Деякі країни ЄС скасували спрощену систему контролю переміщення домашніх тварин (собак, котів, домашніх тхорів (фреток)) з території України до країн ЄС в некомерційних цілях, яка була впроваджена з введенням воєнного стану на території України, пов’язаного із збройною агресією росії. З оновленою інформацією можна ознайомитись на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби.

Зустріч задля збільшення пропускної спроможності на кордоні
06 Feb 2023

1 – 2 лютого на пунктах пропуску «Краківець – Корчова» та «Ягодин-Дорогуськ» за підтримки міжнародного проєкту «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні – Стійкість», відбувся захід спрямований на збільшення пропускної спроможності в пунктах пропуску.

Керівник Західного міжрегіонального головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні Андрій Талама, разом із представниками української митної та прикордонної служб взяв участь у даному Проєкті.

Є Герої в нашій службі
28 Dec 2022

Від початку повномасштабноїагресії росії проти України працівники Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні боронять нашу країну.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 19 ... 21
Powered by CuteNews