Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

Західне МГУ Держпродспоживслужби на кордоні

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Новини

Свято День вишиванки, сприяє єдності всього українського народу
20 May 2021

Свято День вишиванки, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу, у цьому році припало на 20 травня.

 

Україна відзначає День Європи, який цьогоріч припадає на 15 травня.
15 May 2021

Традиційно, у третю суботу травня Україна відзначає День Європи, який цьогоріч припадає на 15 травня.
Це особливий День сповнює відчуттям людської гідності, дозволяє кожному українцеві долучитися до європейської спільноти та відчути себе незалежним і достойним цінностей, які сповідує європеєць.

УВАГА СКАЗ!
14 May 2021

Повідомляємо, що на території Волинської області зареєстровано СКАЗ. 

Наявність неблагополучних пунктів на даній території, у яких виявлено сказ у собак, зафіксовано в таких населених пунктах:

  • село Гішин Ковельського району;
  • село Воля-Свійчівська Володимир-Волинського району.

У котів захворювання сказом зафіксовано у

  • селах Дроздні та Дубове Ковельського району.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Powered by CuteNews