Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

+38(032) 236-71-59, +38(032) 297-07-72, +38(050)4043157
info@zahidmgu.gov.ua, info.vet@ukr.net

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Підконтрольні вантажі

Новини

До уваги операторів ринку, які перевозять українську аграрну продукцію в режимі транзиту через Румунію
24 Apr 2023

Від сьогодні, 24 квітня митні органи Румунії встановлюватимуть пломби на вантажний автотранспорт з українським аграрним транзитним вантажем.

Відповідне рішення було прийнято під час зустрічі Міністра агрополітики України Миколи Сольського та його румунського колеги, міністра Петре Деа.

Перевізникам, які прямують через Румунію транзитом важливо підготувати вантажівку до пломбування і прибувати до кордону тільки після виконання певних умов, встановлених митними органами Румунії.

Скасовуються спрощені умови для некомерційного переміщення тварин з території України до Республіки Польща
10 Mar 2023

З 27 березня 2023 року скасовуються попередні спрощені умови для некомерційного переміщення домашніх тварин ( собак, котів, тхорів) з території України до Республіки Польща.

Умови переміщення домашніх тварин у супроводі їх власників відповідатимуть загальним критеріям законодавства Європейського Союзу визначені Регламентом (ЄС) № 576/2013, відповідно до яких: ...

Особливості застосування зменшеної періодичності перевірок вантажів державними ветеринарними інспекторами в умовах воєнного стану
27 Feb 2023

В четвертому номері наукового журналу Київський часопис права Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, видано публікацію «Особливості застосування зменшеної періодичності перевірок вантажів державними ветеринарними інспекторами в умовах воєнного стану», авторами якої є кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри права Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького Христина Кульгавець та начальник Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні Андрій Талама.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 17 ... 19 ... 21
Powered by CuteNews