Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

Західне МГУ Держпродспоживслужби на кордоні

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Новини

 16 липня, у День проголошення Декларації про Державний суверенітет України, відбулося нагородження юних конкурсантів онлайн-конкурсу дитячого малюнку.

Очільник Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби України на державному кордоні Андрій Талама, мило спілкуючись з юними конкурсантками Даніеллою Ісаковою та Адріаною-Ренатою Заставною, цікавився, що надихнуло паняночок на такий формат конкурсу, скільки часу витратили для оформлення роботи і похвалив за креативність.

На завершення, за результатами конкурсу, який мав місце в червні поточного року та приурочувався Дню захисту дітей, привітав дітей з участю та перемогою в конкурсі і вручив цінні подарунки.

Ті конкурсанти, які не мали можливості прибути для нагородження, обов’язково отримають подарунки в робочі години нашої служби у будь-який, зручний для них, час.

Наша адреса: вул. Чайковського, 17, 2-й поверх, м. Львів.Дякуємо усім учасникам за активність та креативність!
Powered by CuteNews