Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

Західне МГУ Держпродспоживслужби на кордоні

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Новини

 Держслужбою та Європейською Комісією було досягнуто домовленості щодо продовженя транзитного періоду стосовно використання двосторонніх форм сертифікатів для експорту подрібненого (січеного) м`яса та/або м`яса механічного обвалювання (ММО) свійської птиці до України з таких країн: Королівство Данія, Латвійська Республіка, Республіка Польща, Угорщина, Чеська Республіка.

Звертаємо увагу! З метою врегулювання торговельних питань до 15 жовтня поточного року включно визначено перехідний період, протягом якого будуть діяти вищезазначені форми двосторонніх сертифікатів.

Повідомляємо, що дані сертифікати розміщені на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби у розділі «Міжнародне співробітництво» – «Сертифікати_на_імпорт_в_Україну»

Powered by CuteNews