Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

Західне МГУ Держпродспоживслужби на кордоні

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Новини

З 14 липня 2021 року застосовуватимуться змінені тимчасові правила ввезення тварин на територію США.

Відповідно до правил запроваджено нові вимоги CDC (Центри з контролю та профілактики захворювань в США, англ. Centers for Disease Control and Prevention) для імпорту собак. CDC тимчасово призупиняє ввезення собак з країн, які класифікує як такі, що мають високий ризик захворюваності собак на сказ.

CDC вживає ці дії для забезпечення здоров`я та безпеки ввезення собак на територію США і захисту громадського здоров`я проти реінтродукції сказу собак.

Перед початком процесу слід переконатися, що собака відповідає цим чотирьом вимогам:

  • їй повинно бути не менше 6 місяців;
  • повинна мати мікрочіп;
  • повинна бути забезпечена дійсним свідоцтвом про щеплення від сказу;
  • • повинна піддаватися серологічному дослідженню крові на титри антитіл до сказу зі схваленої лабораторії, якщо собака була вакцинована за межами США.

Щоб заповнити заявку для здачі зразка крові тварини необхідно відвідати розділ «Як подати заявку» веб-сторінки CDC, у якому перелічені затверджені лабораторії. Заповнюючи заявку щодо подання зразка, слід дотримуватись покрокових інструкцій лабораторій.

Отримання результатів титру може зайняти 1-2 тижні. З метою відбору зразка крові та забезпечення ветеринаром доставки зразка через міжнародну транспортну компанію, таку як DHL, необхідно співпрацювати з місцевим ветеринаром. Після цього результати тесту слід завантажити на титр разом із рештою заявки до cdcanimalimports@cdc.gov.

Зворотній зв`язок щодо правил CDC для ввезення собак за електронною адресою: cdcanimalimports@cdc.gov.

Детальна інформація на сайті: www.cdc.gov/importarionwww.cdc.gov/importarion

Powered by CuteNews