Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

Західне МГУ Держпродспоживслужби на кордоні

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Новини

 Літо – щаслива і тепла пора відпочинку, а з нею – холодних ласощів, серед яких, невід`ємний продукт радості та безтурботності – МОРОООЗИВО! Незвичайний, родом з дитинства, смак люблять у всьому світі.
З країн Європи в Україну завозиться чимало харчових продуктів, серед яких улюблений усіма холодний десертний продукт – морозиво. Впродовж червня поточного року, окрім інших продуктів харчування, фахівці нашої служби, у відповідності до законодавства України, здійснили візуальний огляд та документальну перевірку імпортованого на територію України морозива.
Все морозиво, яке прибуло в Україну з Італії, Німеччини, Чехії, Румунії, Литви та Польщі через західний державний кордон, перевірено на відповідність маркування та вмісту вантажу до міжнародних сертифікатів та документів, які супроводжують вантаж, що ввозиться (пересилається) на митну територію України. Існує безліч легенд про історію появи морозива. Перші спогади про, улюблений імператором Китаю Тангом, охолоджуючий, фруктовий десерт існують ще 4 або 5 тисяч років тому. Охолоджуючий продукт отримували шляхом змішування солодких нарізаних фруктів зі звичайним снігом. Морозиво пломбір знали та любили ще за часів Київської Русі. Ласощам з подрібненого замороженого молока або вершків, прототипу теперішнього пломбіру, у ті часи відводили особливе місце. Вважається, що пломбір офіційно придумали французи та назвали на честь містечка Пломб`єр лє Бен (французькою: Plombières-les-Bains). Морозиво, не лише, ліки від поганого настрою. В гарячу пору холодні ласощі мають безліч переваг та є відмінною профілактикою від захворювань горла ще з часів Гіппократа. Сприймаючи холодну їжу організм звикає до перепаду температур та, водночас, насичується безліччю вітамінів групи А, В, D і E та мінеральних речовин: калію, магнію, фосфору та заліза, які містяться в молочних продуктах у складі морозива. В 100 г морозива міститься 20-30% добової норми кальцію, який зміцнює кістки та бере участь у спалюванні жиру. Вибираючи морозиво, в першу чергу, слід звернути увагу на зовнішній вигляд. Обгортка повинна бути герметичною та непом'ятою. Шрифт на упаковці повинен легко читатися та бути зрозумілим покупцеві. За консистенцією не повинно бути поталим або сильно замороженим. Детальніше про маркування морозива та інформацію, що зазначена на етикетці, – у рубриці Держпродспоживслужби #Знай_свої_права за лінком: https://www.facebook.com/112835034221146/posts/164927409011908/

Powered by CuteNews