Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

+38(032) 236-71-59, +38(032) 297-07-72, +38(050)4043157
info@zahidmgu.gov.ua, info.vet@ukr.net

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Підконтрольні вантажі

Новини

Крізь віки український народ проніс любов до вишиванки та зберіг особливі традиції її створення. Кожен регіон України може похвалитися своїми унікальними звичаями, які пов'язані з національним орнаментом на одязі. Історики переконані – такі ж символи можна було побачити на одязі трипільців.

Особливе значення це свято має нині, під час повномасштабної війни росії проти України. Цьогоріч, відзначаючи цей День 18 травня, працівники Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні працювали у вишиваних сорочках.

День вишиванки – подія, яка покликана зберегти українські традиції та передати їх наступному поколінню.

Одягнена сьогодні вишиванка стане символом незламності та сили українського духу, заявою на весь світ про те, що українці – вільний народ.

Powered by CuteNews