Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

+38(032) 236-71-59, +38(032) 297-07-72, +38(050)4043157
info@zahidmgu.gov.ua, info.vet@ukr.net

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Підконтрольні вантажі

Новини

Сьогодні, з метою збільшення різновиду популяцій диких тварин в лісах України, волинське фермерське господарство ввезло на територію України🇺🇦 з Литовської Республіки🇱🇹 двох самців шляхетних оленів, яких мають намір розводити.

Недавно ми повідомляли про прибулих з Австрії тридцять самок цієї породи, а сьогодні державні ветеринарні інспектори відділу прикордонного інспекційного контролю «Краковець» та «Луцьк» Західного міжрегіонального ГУ Держпродспоживслужби на державному кордоні здійснили державний ветеринарно-санітарного контроль двох чотирирічних самців шляхетних оленів.
🫶Волинські фермери дбають про збільшення різновиду популяцій диких тварин в лісах України. А фахівці Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні оперативно сприяли у якнайшвидшому перетині кордону тварин, та у відповідності до вимог законодавства України та форм міжнародних ветеринарних сертифікатів, які підлягають державному ветеринарно-санітарному контролю та нагляду, здійснили документальну перевірку супровідних документів на тварин та візуально оглянули красенів🦌.
❤️Життя переможе❗️
Powered by CuteNews