Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

+38(032) 236-71-59, +38(032) 297-07-72, +38(050)4043157
info@zahidmgu.gov.ua, info.vet@ukr.net

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Підконтрольні вантажі

Новини

1 – 2 лютого на пунктах пропуску «Краківець – Корчова» та «Ягодин-Дорогуськ» за підтримки міжнародного проєкту «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні – Стійкість», відбувся захід спрямований на збільшення пропускної спроможності в пунктах пропуску.

Задля оцінки поточного стану інфраструктури, митного контролю товарів та можливостей збільшення пропускної спроможності у пунктах пропуску, на західний кордон прибули представники з Литви, Словенії та Естонії.

Керівник Західного міжрегіонального головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні Андрій Талама, разом із представниками української митної та прикордонної служб взяв участь у даному Проєкті.

В процесі робочої зустрічі іноземні партнери запропонували до розгляду пілотний проєкт, спрямований на збільшення пропускної здатності пунктів пропуску, зокрема «Краківець – Корчова» та «Ягодин-Дорогуськ». Сторони обговорили також умови встановлення додаткової мобільної скануючої системи.

Оскільки втілення даного Проєкту повинно відповідати сучасним вимогам, вінможе запрацювати після детального вивчення та з урахуванням реальних можливостей української сторони у відповідності до українського законодавства.

Західне міжрегіональне головне управління Держпродспоживслужби на державному кордоні

Powered by CuteNews