Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

+38(032) 236-71-59, +38(032) 297-07-72, +38(050)4043157
info@zahidmgu.gov.ua, info.vet@ukr.net

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Підконтрольні вантажі

Новини

Начальник Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні Андрій Талама 16 серпня 2022 року взяв участь у відкритті нового автобусного терміналу з додатковими павільйонами для паспортного контролю та митного оформлення у пункті пропуску на кордоні з Польщею «Краковець-Корчова»!

Серед делегатів заходу були представники Міністерства інфраструктури України та їх польські колеги, представники Держаної митної служби України та Держприкордонслужби, української та польської місцевої влади.

З 00:00 год. 17 серпня відновиться рух регулярних та нерегулярних автобусів на виїзд з України, який було припинено з 20 червня.

Тепер пасажири і транспортний засіб одночасно проходитимуть прикордонно-митну перевірку, що суттєво зменшить час оформлення автобусів. За добу планується пропускати до 30 таких транспортних засобів. Це дозволить розвантажити інші пункти пропуску та мінімізує черги для пасажирів, які перетинають кордон.

Оновлення пункту пропуску «Краковець-Корчова» відбулося в рамках проекту «Відкритий кордон», спрямованого на збільшення пропускної спроможності пунктів пропуску на західному кордоні та зростання товарообігу між Україною та країнами ЄС.

Powered by CuteNews