Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

+38(032) 236-71-59, +38(032) 297-07-72, +38(050)4043157
info@zahidmgu.gov.ua, info.vet@ukr.net

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Підконтрольні вантажі

Новини

17 червня цього року Єврокомісія підтвердила про готовність нашої держави отримати статус кандидата на вступ до ЄС. Для тих, хто хоче запровадити в Україні європейські правила, це рішення – навіть краще за очікування.

Вторгнення російських військ в Україну призвело до порушення традиційних шляхів імпорту/експорту продукції, зокрема, з використанням морського та авіаційного транспорту.Відтак, значно збільшилась кількість вантажів, що прямують в Україну автомобільним та залізничним транспортом через наші кордони з країнами-членам Європейського Союзу.

Відповідно, суттєво зросло навантаження на спеціалістів Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні щодо здійснення відповідних видів контролю безпечності харчових продуктів, які перетинають державний кордон України.

Європейським Союзом запроваджено також зміни в умовах транзиту української продукції через ЄС, з якими можна ознайомитись на сторінці Держпродспоживслужби.

Ще достатньо кропіткої роботи, щоб стати повноправною частиною європейської родини. Нашою службою робитиметься усе, аби впоратися з усіма викликами та гідно пройти шлях до членства в ЄС!

Powered by CuteNews