Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

+38(032) 236-71-59, +38(032) 297-07-72, +38(050)4043157
info@zahidmgu.gov.ua, info.vet@ukr.net

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Підконтрольні вантажі

Новини

Згідно з інформацією Європейського Союзу через інформаційну систему щодо хвороб тварин – ADIS, на території Королівства Данія зареєстровані випадки захворювання на високопатогенний грип птиці. Згідно з офіційною інформацією Всесвітньої організації охорони здоров`я тварин (ОІЕ) на території Королівства Норвегія зареєстровані випадки захворювання на високопатогенний грип птиці.

З метою запобігання занесенню на територію України збудника вказаної хвороби, відповідно до законодавства України та Вимог щодо ввезення (пересилання) на митну територію України харчових продуктів тваринного походження, кормів, сіна, соломи, а також побічних продуктів тваринного походження та продуктів їх оброблення, переробки, ЗАБОРОНЕНО ввезення в Україну з Королівства Норвегія:

• інкубаційних яєць;

• птиці та продуктів з неї,

за винятком продуктів, що пройшли обробку методом, який гарантує знищення збудника вказаного захворювання.

Powered by CuteNews