Західне міжрегіональне головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні

+38(032) 236-71-59, +38(032) 297-07-72, +38(050)4043157
info@zahidmgu.gov.ua, info.vet@ukr.net

Про нас...

Західне міжрегіональне головне управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерств, дорученнями Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, наказами Держпродспоживслужби, дорученнями Голови Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Основним завданням Міжрегіонального головного управління є реалізація повноважень Держпродспоживслужби у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Повноваження Міжрегіонального головного управління поширюються на території Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей (далі - зона обслуговування).

Повний текст положення

Підконтрольні вантажі

Новини

Сьогодні, 28 жовтня очільник Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні Андрій Талама, з метою підписання договорів про проведення практики здобувачів вищої освіти кафедри права та ветеринарно-санітарного інспектування Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З.Гжицького, відвідав даний вуз.

Андрій Талама разом із проректором з науково-педагогічної роботи професором Ігорем Двилюком, деканом факультету громадського розвитку та здоров’я професором Русланом Пеленьом, завідувачем кафедри права професором Василем Андріївим, завідувачем кафедри ветеринарно-санітарного інспектування професором Маріаном Сімоновим, професором тієї ж кафедри Володимиром Салатою обговорили ряд важливих питань, які стосуються навчання та проходження практики студентами даного вузу в Західному міжрегіональному головному управлінні Держпродспоживслужби на державному кордоні.

Для врегулювання навчального процесу відповідно до потреб роботодавця, сторони обмінялись думками з приводу запровадження певних дисциплін та проведення лекцій за напрямками роботи служби.

«Я зацікавлений у якісній підготовці фахівців для ввіреної мені служби. Адже за результатами спільних дій, наша установа отримає підготовленого для певної ділянки роботи працівника, який матиме відповідну кваліфікацію і легше адаптується у робочий процес нашої служби», – підсумував начальник Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні Андрій Талама.

Powered by CuteNews